Dla czego potrzebne są nam gaśnice ???

Każdy budynek, obiekt lub teren zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, we wszystkich zakładach pracy oraz miejscach użyteczności publicznej powinien być wyposażony w odpowiednią, wymaganą przepisami ilość gaśnic.
Zgodnie z normami polskimi, gaśnica jest to urządzenie, które zawiera środek gaszący, który pod wpływem ciśnienia wewnętrznego może być wyrzucany i skierowany na pożar. Ciśnienie może być stałe lub uzyskane w wyniku uwolnienia gazu napędowego.

Czym różnią się gaśnice ???

Gaśnice różnią się między sobą zastosowaniem, parametrami technicznymi oraz miejscem przeznaczenia.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz indywidualnym wymaganiom,  oferujemy gaśnice w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami i normami prawnymi, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i solidne wykonanie.

W naszym asortymencie znajdują się:

  • gaśnice przenośne –  jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do przenoszenia i uruchamiania ręcznego. Mają masę nie większą niż 20kg.
  • gaśnice przewoźne, które przeznaczone są do transportowania i obsługi ręcznej, montowane są na wózku i wyposażone w dwa koła. Mają masę nie mniejszą niż 20 kg.

Wszystkie urządzenia przeciwpożarowe sprzedawane przez naszą firmę posiadają odpowiednie certyfikaty.

Wybór właściwego sprzętu łatwy jest tylko z pozoru. Na rynku znajduje się bowiem kilkadziesiąt rodzajów gaśnic o różnym przeznaczeniu, dlatego nie wahaj się – nasza wykwalifikowana i odpowiednio przeszkolona kadra doradzi Ci i zaproponuje rozwiązanie idealne dla Ciebie, tym samym gwarantując Ci satysfakcję i zadowolenie z zakupu.

Oprócz sprzedaży trudnimy się także konserwacją i naprawą podręcznego sprzętu gaśniczego.
W pakiecie naszych usług znajdują się również przeglądy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty oraz odwiedzenia naszego sklepu  !