W oferowanym asortymencie posiadamy hydranty – urządzenia bez których nie sposób obejść się w kryzysowej sytuacji jaką jest pożar. To one umożliwiają nam efektywne zwalczanie ognia, dzięki natychmiastowemu dostępowi do wody. Hydranty różnią się między sobą zastosowaniem, parametrami technicznymi oraz miejscem przeznaczenia. Stając naprzeciw nowoczesnym trendom w architekturze oraz indywidualnym wymaganiom Klienta, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i szeroko rozwiniętej technologii produkcyjnej, oferujemy hydranty w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami i normami prawnymi, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i wysoką jakość wykonania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo hydranty :

hydranty wewnętrzne:

Nowoczesny poziom rozwiązań konstrukcyjnych hydrantów wewnętrznych, instalowanych w obiektach na terenie Polski, zapewniają niżej wymienione normy, które zostały określone jako obowiązujące poprzez właściwe rozporządzenie MSWiA:

    • PN-EN 671-1 “Hydranty wewnętrzne. Wymagania techniczne dotyczące hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym”.
    • PN-EN 671-2 “Hydranty wewnętrzne. Wymagania techniczne dotyczące hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym”.
    • PN-EN 671-3 “Hydranty wewnętrzne. Konserwacja hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym i hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym”.
    • PN-B-02865:1997/Ap1:1999 “Ochrona przeciwpożarowa budynków – Przeciwpożarowe zaopatrzenie wodne – Instalacja wodociągowa przeciwpożarowa”.

hydranty zewnętrzne:

  • Spełniają one wymagania Polskich Norm dotyczące tych urządzeń, będące odpowiednikami norm europejskich (EN).

Oprócz sprzedaży trudnimy się także konserwacją i przeglądem zarówno hydrantów zewnętrznych jak  i wewnętrznych. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu – wybierzemy rozwiązanie najlepsze z możliwych, gdyż priorytetem naszej profesjonalnej kadry jest zadowolenie Klienta oraz troska o jego bezpieczeństwo. Zapewniamy także atrakcyjne i konkurencyjne ceny! Skorzystaj z oferty już dziś i odwiedź nasz sklep !